Vážení přihlášení do víkendové lyžařské a snowboardové  školy  SK Ještěd,

děkujeme za vaši přízeň a za to, že jste se přihlásili do našeho kurzu Víkendové lyžařské a snowboardové školy  (VLŠ). Tento kurz je specifický a také výjimečný svým pojetím výuky lyžování a snowboardingu, při které se děti  během 7 lekcí posouvají po zlepšení svých dovedností postupně na odpovídající výukové plochy. Z těchto důvodů  je konání tohoto kurzu závislé na provozu všech našich cvičišť vhodných pro výuku v celém lyžařském areálu  na Ještědu. V této pro lyžování na Ještědu špatné zimě se ale nepodařilo přírodě a ani provozovateli náležitě  vysněžit prostory, na kterých je kurz VLŠ závislý. Cvičiště pro nejmenší (oddíl A) Skalka je k dnešnímu dni pokryto  sněhem pouze z cca poloviny a lze jej takto využívat nanejvýš k individuální výuce při malém počtu dětí. Obdobně i svah Bucharka je vysněžen jen v úzkém pásu nedostačujícím pro výcvik cca 12 družstev z oddílů B a SB, která jsou zde v rámci VLŠ plánována. Areál Nové a Staré Pláně, určený pro výcvik oddílu C, není vysněžen  vůbec  ani  technickým  či  přírodním  sněhem. Ostatní  sjezdovky v lyžařském areálu Ještěd jsou pro výuku kvůli parametrům a bezpečnosti dětí nevhodné.

Na zlepšení podmínek jsme od předpokládaného termínu zahájení 6.1.2018 čekali dostatečně dlouhou dobu. Vzhledem k blížícímu se termínu jarních prázdnin LK, které by jednak výrazně ovlivnily docházku do kurzu a jednak i obsazení cvičišť, není možné dále vyčkávat a nechávat vás v nejistotě. Z těchto všech důvodů jsme tedy bohužel nuceni poprvé v „novodobé“ éře areálu na Ještědu Víkendový kurz lyžařské a snowboardové školy zrušit.

Omlouváme se, ale nejsme schopni přírodu (sníh a mráz) nikterak ovlivnit.  Vaše zaplacené kurzovné vám vrátíme.
Doufáme, že na nás nezanevřete a budeme moc rádi, když se k nám pro příští sezónu zase přihlásíte.
Jako náhradu pro tuto sezónu vám můžeme nabídnout individuální výuku v naší Stále lyžařské a snowboardové škole, která je v těchto omezených podmínkách v provozu každý den včetně jarních prázdnin LK, s 10% slevou. V případně zájmu nám napište na  info@lyzarskaskola.cz

Vedení oddílu lyžařské školy SKJKonverzace se načítá