Dětská školička

S péčí našich profesionálních instruktorů si lyžování a snowboarding může zamilovat každé dítě. 

Svěřte nám do péče Vaši ratolest a během toho, co Vy bude třeba lyžovat na velkém svahu, se dítě zábavnou formou pod dohledem zkušených specialistů na dětskou výuku naučí nebo zlepší v technice lyžování nebo snowboardingu. K dispozici budou mít kvalitní zázemí a mnoho výukových pomůcek. Vybrat si můžete buď privátní nebo skupinovou výuku.

Ceník 

 

Jarní prázdniny

Kurz trvá 5 po sobě jdoucích dnů v období jarních prázdnin jednotlivých regionů.  Výuka každý den začíná v 9:00 a končí ve 12:00. Kurz je vhodný pro děti od 5 let. Dle úrovní lyžování jsou děti rozděleny do jednotlivých oddílů. Termíny a více informací naleznete zde.

Víkendový kurz

Pokud preferujete intenzivnější průpravu, můžete své dítě přihlásit na podzim do zimního víkendového kurzu zakončeného karnevalem na lyžích. Více o kurzu na samostatné stránce. 

Víkendový kurz 

Mateřské školky a základní školy 

Nabízíme možnost zorganizování výcviku pro MŠ a ZŠ. Můžete si vybrat výuku na Ještědu, Javorníku nebo kombinace obou lyžařských středisek. Kurz připravíme od A - z včetně dopravy a půjčovny vybavení. Kurz trvá 5 dnů a vy si můžete zvolit, zda preferujete dopolední či odpolední výuku. 
 
Během kurzu se děti naučí základní lyžařské dovednosti, bezpečnému zatáčení a brždění, jízdě na vleku a odvážnější lyžaři mohou pilovat správnou curvingovou  techniku. Hlavním cílem lyžařské školy je, aby všechny děti měly radost z pohybu na lyžích a naučily se bezpečné jízdě. Více informací naleznete zde