Inidividuální a skupinový výcvik

Individuální výcvik

1-4 osoby

Efektivní způsob výuky pro všechny úrovně lyžařů od začátečníků až po sportovní lyžaře. Instruktoři se individuálně věnují klientům a výuku přizpůsobují jejich dovednostem. Zábavnou formou učí začátečníky základům lyžování či snowboardingu, pokročilým pomáhají při další průpravě a zdokonalování techniky lyžování a těm nejnáročnějším nabízejí možnost naučit se novým moderním trendům v lyžování. Je na Vás, zda chcete být s instruktorem sám nebo zda jste v malé skupince s až 3 dalšími lyžaři. Tuto službu naleznete v našem ceníku jako "Privátní výuku"

  • velmi efektivní výuka
  • od začátečníků až po sportovní lyžaře
  • maximálně 4 osoby ve skupině
  • každý den od 9-16 hod

Skupinová výuka

Skupinovou výuku nabízíme dvojího typu:

Skupinová výuka 5-10 osob - je vhodná pro začátečníky, pokročilé i sportovní lyžaře avšak všichni členi skupiny by mělï být na srovnatelné úrovni. Skupiny zpravidla nevytváříme, měli by jste jako skupina přijít. Tento způsob výuky je určen především pro ty, kteří rádi tráví volný čás v kolektivu a chtějí si užít společně s dalšími přáteli zábavu, kterou lyžování přináší. Doba trvání kurzu záleží na Vás, minumum jsou 2 50 minutové lekce. Tuto službu naleznete v našem ceníku jako "Skupinoivá výuka".

Dětská skupina - tyto skupiny ve vybraných termínech tvoříme z přihlášených dětí ve věku 4 -7 let. Kurz není tak intenzivní jako individuální výcvik. Doba trvání kurzu je 2x50 minut po sobě s malou přestávkou. Podle počtu dětí ve skupince je kurz veden jedním nebo dvěma instruktory. Tuto službu naleznete v našem ceníku jako "Dětská skupina".

Další nabídky

Lyžařská škola Ještěd nabízí možnost zorganizování výcviku ve větších kolektivech, pro:

  • mateřské školky
  • základní školy
  • firemní skupiny
  • další kolektivy

Dle specifického požadavku dané skupiny zpracujeme programovou a cenovou nabídku ušitou přímo "na míru".
Podmínky těchto kurzů vycházejí z daných specifik zadavatelem. Na váš požadavek zpracujeme programovou a cenovou nabídku.
Ke každé takovéto akci přistupujeme individuálně.