Závody

Předžáci a přípravka (PaP)

Pohár Libereckého a Středočeského kraje - Leki Cup

14 závodů v západních Krkonoších, Jizerských horách a Ještědském hřebenu.
V tomto pohárku závodí většina našich dětí - je to hlavní soutěž kategorií PaP (U12-U8).
Web paháru: LEKICUP.CZ
Facebook: @lekicup
Kategorie U12 + U10 + U8 (mladší přípravka)

Soutěžní řád Leki cupu
Kalendář závodů LC - Svazové stránky - Kalendář závodů (Kategorie PaP > filtrovat)
Výsledky závodů LC - Svazové stránky - Výsledky (Kategorie PaP > filtrovat)
Průběžné výsledky poháru LC/konečné - Svazové stránky - Poháry - Leki cup (jednotlivci/oddíly)

Leki-cup-2020.jpg

Soutěžní řád 2019/2020
Pravidla OSÚ AD SLČR

Head Vitalini Cup - Královehradecký kraj

10 závodů Krknošského poháru.
Doplňkový pohár - pro ty co chtějí více závodit. Není zde kategorie U8. Mladší přípravka závodí s dětmi z přípravky (U10).
Kategorie U12 + U10!
Soutěžní řád Head Vitalini cupu
Kalendář závodů LC - Svazové stránky - Kalendář závodů (Kategorie PaP > filtrovat)
Výsledky závodů LC - Svazové stránky - Výsledky (Kategorie PaP > filtrovat)
Průběžné výsledky poháru LC/konečné - Svazové stránky - Poháry - Head Vitalini cup (jednotlivci)

Mistrovství Prahy PaP

31.1.2020 v Herlikovicích - podle zájmu rodičů (dětí) se účastníme.

Kidstrophy Zauchensee (AUT)

Zahraniční závody v Rakousku na konci sezóny.

 

Další poháry co jsou v ČR Madeja Sport Cup (Morava), Pohár Orlických Hor, Krušnohorský pohárek. Tyto poháry jezdíme jen vyjímečně.


Starší a mladší žáci

Kalendář závodů - Svazové stránky - Kalendář závodů (Kategorie RKZ/ÚKZ/MČR žáků > filtrovat)
Výsledky závodů - Svazové stránky - Výsledky (Kategorie RKZ/ÚKZ/MČR žáků > filtrovat)
Listiny bodů - Svazové stránky
Průběžné výsledky Český pohár žactva / konečné - Svazové stránky - Poháry - (jednotlivci/oddíly)

RKZ - Republikové kvalifikační závody - nutná nominace
ÚKZ - Územní kvalifikační závody 

 

Junioři a mladší junioři

 

Vysvětlivky:
GS Obří slalom PaP Předžáci a přípravka
SL Slalom PZ Předžáci = U12
SG Superobří slalom PP Přípravka = U10
VZ Vyřazovací závod MP Mladší přípravka = U8
KZ Kombinovaný závod ÚKZ Územní klasifikační závody
PAR Paralelní slalom RKZ Republikové klasifikační závody
SC Super kombinace ZODM Zimní olympiáda dětí a mládeže
JU Junioři = U21, junioři mladší= U18 CHI Mezinárodní závody FIS Children
ŽA Žáci starší = U16, mladší = U14 MČRŽ Mistrovství České republiky žáků